ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 10:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC-FORUM ``LİKE`` BUTONU..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2013 Sal 20:52:29      CC-FORUM ``LİKE`` BUTONU..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhabalar,

Yazıma başlamadan önce benle hemfikir olan veya olumsuz düşüncelere sahip olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

Sosyal paylaşımlarda bir çok global sosyal medya sitelerinde artık teknolojinin getirmiş olduğu projeler üreterek kendilerini yenilemektedirler. Açıkcası sivri dilli olmak gerekirse, CC-Forum üvey evlat muamelesi görmektedir. Değişik bir alt yapıya sahip olan ve kendi barınağında hemde dışardan beslenerek farklı alanlar oluşturması güzel. Bizde elimizden geldiği kadar güncel paylaşımlar yaparak, bu paylaşımlarda seçkin davranıp forum kirliliği yapmamaya çalışıyoruz.

İnsanlar kendileri için seçtikleri, ve kendileri için önemli olan (belkide), veyahut sizlerin beğeneceğini düşünerek ve değişik bir çalışma bulup sizlere,bizlere sunuyorlar. Ama açtıkları başlıklarda bekledikleri yorumları alamadıklar zaman, 2. bir paylaşımda isteyerek değilde, istemeyerek paylaşım yapıyorlar yada paylaşımlara bir kaç gün ara veriliyor.

Hani kullandığımız bir espiri vardır. Onu şöyle yorumluyayım.

``Benim forum başlığıma yorum gelmeyince ben...``

Kimilerinizde ;``Aman banane kardeşim, ben başlığımı açarım, yazan yazar, yazmayanda çokta fifi`` der. Kendilerince haklı ve doğru olabilirler, ama verilen bir emek vardır. O konunun araştırılması tasarlanması belki 10 dakikanızı alır veya internetinizden boş yere veri harcarsınız, açıkcası onun bile hesabı yapılan bir devirdeyiz

Demem o ki, açılan forum başlıklarına ``LİKE`` butonu konulması, yorum yazmak istemeyenler olsa bile, yazılan yazıdan memnun kalarak ``LİKE`` yapıp paylaşımcının ruhuna fatiha okuyabilirsiniz.

Çok birşey istemiyoruz sadece, verilen emeğin beğenilmesi birazda düşüncelerinizi istiyoruz. Hak eden hak ettiğini alsın diyerek, sizlere hayırlı günler, kesenizin dolu, vicdanınızın rahat, gönlünüzün aşk, evinizin bereketli olması temennisiyle. Kalın sağlıcakla..

CİA

Saygılarımla

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2013 Sal 21:10:01sohbet oyun linki

E bunu ben zaten önermiştim :) Herşeyden önce okumayı sevmeyen bir milletiz. Günde 7 saat tv izleyen, yılda 7 saat okuyan bir milletiz. Forum ayrıca okumak için bakılacak en son yer :) Güncel olsun evet, değerli bilgiler paylaşılsın. Ancak "KEŞKE" den öteye gitmiyor. Forum olayı apayrı bir alan, gerçekten bir özveri gerektiriyor. Nasıl ki Cafe 1 müdavimleri var, forumunda müdavimleri (aklı selim, bilgili, fikri, katılımcı, hoşgörülü üyeleri :) olsa "KEŞKE"...

İyi okumalar...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2013 Sal 21:22:41sohbet oyun linki
SlMONE :

E bunu ben zaten önermiştim :) Herşeyden önce okumayı sevmeyen bir milletiz. Günde 7 saat tv izleyen, yılda 7 saat okuyan bir milletiz. Forum ayrıca okumak için bakılacak en son yer :) Güncel olsun evet, değerli bilgiler paylaşılsın. Ancak "KEŞKE" den öteye gitmiyor. Forum olayı apayrı bir alan, gerçekten bir özveri gerektiriyor. Nasıl ki Cafe 1 müdavimleri var, forumunda müdavimleri (aklı selim, bilgili, fikri, katılımcı, hoşgörülü üyeleri :) olsa "KEŞKE"...

İyi okumalar...

"Öneri bizim işimiz." demeni beklerdim oysa. 

İlgili konuya gelince: Bir süre önce esinpiri ile bir beyin fırtınası yaratmıştık bu hususta. Bu yönde esinpiri´nin cc03´ü ikna planları var, ya da olacak... Artık bir kutu pişmaniye alıp mı gider kapısına, yoksa borcam mı alır oturmaya gider bilemem. Fakat o ikna planlarını artık harekete geçirse diyerekten buradan kendisine selamlarımı gönderiyorum. 

lCIAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2013 Sal 23:02:11sohbet oyun linki
O zaman şuan hepimizin başı kel yani

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2013 Cmt 11:41:35sohbet oyun linki

İş cc03 de bitiyorsa, "Hallederiz..." der, gönderir. Papucumun yazılımcıları :Pp

Uzayda mı yaşıyor bu adam. Yaptığı siteye girip bakmıyor mu? Nesi güncelleşmesi gerektiğini bilmiyor mu? Bırak yaf!

Pişmaniyeyle olacaksa bu iş ya biz çok akıllıyız ya o çok salak...

İnşallah, Mazallah, Sübhanallah... Ölmezsek sağ olursak görürüz o günleri de...

·HoKKaBaZ· :
SlMONE :

İyi okumalar...

"Öneri bizim işimiz." demeni beklerdim oysa. 

İlgili konuya gelince: Bir süre önce esinpiri ile bir beyin fırtınası yaratmıştık bu hususta. Bu yönde esinpiri´nin cc03´ü ikna planları var, ya da olacak... Artık bir kutu pişmaniye alıp mı gider kapısına, yoksa borcam mı alır oturmaya gider bilemem. Fakat o ikna planlarını artık harekete geçirse diyerekten buradan kendisine selamlarımı gönderiyorum. 

dduuru

dduuru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2013 Cmt 11:45:17sohbet oyun linki
O ve ona benzer butonların sadece kendi sitelerinde kullanılabilmesi için patentleri vardır öyle kolay kolay alıp, yerleştiremezsiniz. Like ya da benzer butonların yerine; sadece chatcity için bir buton yapılabilir.

lCIAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2013 Cmt 12:49:19sohbet oyun linki

·dduuru· :
O ve ona benzer butonların sadece kendi sitelerinde kullanılabilmesi için patentleri vardır öyle kolay kolay alıp, yerleştiremezsiniz. Like ya da benzer butonların yerine; sadece chatcity için bir buton yapılabilir.

Onu şöyle anlatsak daha anlamlı olur.

``like`` butonu veya ``beğen`` butonu vs. ismi telif hakkı ve yazılım yapılandırmasını eline almış uluslararası veya ulusal şirketler, lisans anlaşması yaparak size böyle bir imkan sağlıyor. Ya da denildiği gibi imkanlar varsa kendi yazılımlarınızı kendilerinizde yapabilirsiz. Akabinde insanların böyle bir sitede barınmasını istiyorsanız eğer, böyle konuları göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Bizler cep telefonlarımızı neden değiştiriyorsak?. Bu sitenin ve diğer bir çok sitenin geride kalmaması kendisini güncellemesi lazımdır. Yoksa global sosyal ağlar arasında barınamazsınız, gerçi chatcity veya türkiyede bulunan bir çok sosyal siteleri onlarla kıyaslamak bile saçma sonuçta onlar global bir ağa sahip, global ağlara sahip olan kurumlar adete mecazi anlamda dünyayı yönetiyorlar. Ama yinede unutmamak lazım büyük gemilerin dalgalarında, kücük tekneler batabilir.

Konu için yorumda bulanan arkadaşlara teşekkürler.

CİA

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir